Ball Bearing NSK 25TAC62BSUC10PN7B
Available quantity:2
Description
NSK Ball Bearing 25TAC62BSUC10PN7B
Condition: New
Characteristics:
Type: Angular contact bearing (ball screw support)
Inner diameter (d): 25 mm
Outer diameter (D): 62 mm
Width (B): 15 mm